KONST / Litografier / Serigrafi 5511163
nr 551 1163
Serigrafi
Don Quijote, sign. Picasso, 45x36
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 november 2008
kl 17:50:18
10/11 15:42:40
Signe Persson-Melin (f. 1925)